Portrét a Glamour

Než se objednáte na focení prosím čtěte všeobecné podmínky, pokud souhlasíte objednejte se.
Focení glamour je vyjádření ženskosti, přitažlivosti ženy s důrazem na krásu těla ženy a ženy samotné. Přitom se vůbec nemusí jednat odvážné nebo příliš odhalující fotografie, ale náznak vyzývavosti je na fotografiích žádoucí. Jedná se o focení, které prochází výraznou retuší a úpravami, tak aby byl výsledek co nejlepší.
Cílem portrétní fotografie je, vystihnout krásu, osobitost, náladu, povahu nebo i emoce portrétovaného. Žádný člověk není dokonalý a proto je třeba správným osvětlením a retuší minimalizovat vady a nedokonalosti pleti.

Tento ceník je platný od 1.1.2020 do 31.12.2020

 POZOR: NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI V ELEKTRONICKÉ, ANI JINÉ PODOBĚ !!!


Balíček Glamour:      1500 Kč

Obsahuje 10 ks upravených fotografií na CD

Úpravu v černobílé nebo sépiové variantě

Na CD tak dostanete 20 ks fotografií

Doba focení cca 40 – 60 minut


Balíček Portrét:         1100 Kč

Obsahuje 10 ks upravených fotografií na CD

Úpravu v černobílé nebo sépiové variantě

Na CD tak dostanete 20 ks fotografií

Doba focení cca 30 – 45 minut


Doporučení než se rozhodnete pro glamour a portrét:

Nepožaduji využít líčení u vizážistky, přijďte tak jak chcete být na fotografii. Důležité je aby jste se cítila přirozeně a pohodlně.

Přesto se návštěva vizážistky rozhodně vyplatí. Nefotíte se v ateliéru každý den, proto je vhodné za investovat do kvalitního make-upu, jež zajistí nesrovnatelně lepší výsledky. V této kategorii focení podtrhne správné líčení vaši krásu.

Pokud dáte přednost vlastnímu líčení, dejte si záležet na vytvoření hezké nelesknoucí se pleti (krycí make-up, pudr), upravení obočí, zvýraznění očí a rtů.

Úprava vlasů je vždy důležitá, jsou výrazným prvkem a silnou zbraní všech žen. Nejde o tvorbu složitých účesů, ale o přirozeně upravené vlasy.

Vezměte s sebou oblečení, ve kterém se cítíte dobře a sebevědomě, nejlépe 3 – 5 variant, ze kterých vybereme na místě ty nejvhodnější. Vhodné pro glamour jsou především vyzývavější a zajímavější vzory a spodní prádlo, včetně různých doplňků jako jsou lodičky, prsteny, náhrdelníky atd.

Upozornění:

V den fotografování je splatná záloha v hodnotě vybraného balíčku. Pokud si vyberete více fotek, zbytek doplatíte při předání fotografií.

Hotové zakázky jsou k předání za 2 – 4 týdny ode dne kdy mi zašlete zpět čísla fotografií vybraných pro úpravu z náhledu.

Náhledy fotografií slouží pouze pro Váš výběr a nesmí být jakkoliv zveřejňovány nebo prezentovány.

Cena jedné fotografie nad rámec balíčku je 120 Kč.

Za nadstandardní úpravy jako např. odstranění tetování a dětských tetování, zúžení různých částí těla, nadměrnou úpravu vlasů atd. si účtuji 50 – 400 Kč za 1ks fotografie, dle náročnosti úprav! Více o retušování ZDE.
 
Zhotovení fotografií není součástí balíčku!
Doporučení co na Portrét a Glamour focení najdete ZDE.
Inspirujte se v GALERII. Nebo si stáhtěne ceník Portrét a Glamour – 2017.