Na rodinné focení

Ptáte se co si vzít na společné rodinné focení? Nebo co obléci vašim dětem? Tady je pár tipů pro vás.

 

Vše záleží samozřejmě především na vašem výběru. Důležité je abyste se cítili při focení pohodlně a uvolněně. Zvolte oblečení, na jaké jste zvyklí.

 

Pro společné rodinné focení je dobré sladit oblečení s dětmi, kdy velice dobře vypadají džíny s bílým nebo černým tričkem bez potisku.

 

Samozřejmě se nebraňte ani barvám, ale pro co nejlepší výsledek je dobré být sladění.
Vyvarujte se prosím křiklavým vzorům a velkým nápisům a obrázkům na tričkách, které ruší celkový dojem z fotografie.

 

Také se prosím vyvarujte jemným proužkovaným a kostičkovaným vzorům zejména na pánských košilích a dámských halenkách. Tyto vzory působí na fotografiích nepřirozené odlesky a efekty.

 

 Pro focení dětí vezměte určitě více variant. Vše se odvíjí od počtu fotek, který očekáváte. Pro malý balíček postačí 1 – 2 varianty, pro velký balíček pak nejlépe 3 – 5 variant, které se dají třeba různě kombinovat.

 

5072                          5042                          5033

 

Pokud máte již předem vymyšlené téma focení a víte, že bude třeba využít rekvizity, neváhejte a vezměte je s sebou. Fantazii se meze nekladou.Pokud ne, nezoufejte. Vše doladíme a vymyslíme na místě.

 

V mém ateliéru je pro vás také připravena spousta rekvizit, které můžeme samozřejmě využít. Čekají na vás zde různé doplňky pro kluky i holky.

 

Můžete vzít i oblíbenou hračku, buď ji použijeme při focení, pokud budete chtít nebo zabaví vaše dítko ve chvilkách příprav.

 

Během focení se snažte rozesmát a upoutat pozornost dětí v mojí úrovni, vaše dítě se tak bude dívat a smát do fotoaparátu.

 

Během focení mějte také na paměti prosím bezpečnost svých dětí, různé honičky a prolézání v ateliéru opravdu není vhodné. Fototechnika je těžká a při pádu by mohla zranit vaše dítě. Za fototechniku a ostatní věci poškozené dítětem jsou zodpovědní rodiče.

 

A na závěr věčné téma ponožky.
Focení v ateliéru může probíhat na boso nebo v ponožkách. Pokud se budete chtít fotit v ponožkách, určitě je dobré vybrat jednobarevné např. klasika bílé nebo černé a nejlépe pro všechny stejné. Určitě se vyvarujte proužkovaným barevným a podobným vzorům, které kazí výsledný efekt.

 

Pokud si budete přát vyfotografovat v botách, je nutné, aby měly čistou a suchou podrážku.

 

Přijďte v dobré náladě a vaše představy doladíme na místě.

 

Inspirujte s v galerii „ Rodiny “

 

502850155043